הממלכה הקטנה הכל לתינוק ולילד     הכתובת שלנו: רח' המלאכה 12, א.ת. עפולה
אפשר להשיג אותנו בטלפון:
 04-640-21-31

משאבת אוונט ידנית

 
Back
דף הבית >> המוצרים שלנו >> משאבות הנקה >> משאבת אוונט ידנית

משאבת אוונט ידנית
משאבת אוונט ידנית

משאבת הנקה ידנית אוונט

משאבת החלב ידנית המאפשרת להתגבר על בעיות שכיחות גודש או פטמות סדוקות ע``י שילוב של כרית עיסוי ודיאפרגמה סיליקונית הפועלות יחד לדמות את פעולת היניקה של תינוקך. משאבה שקטה מאוד, ניידת, קלה מאוד להרכבה, ללא צורך במנוע או בסוללות. ללא ביספינול A.
אוונט Avent


 משאבות החלב של הידניות של Philips AVENT מאפשרות לך לשאוב את חלב האם ישירות לבקבוקי האכלה של אוונט או למיכלי VIA סטריליים לאחסון במקרר או במקפיא. משאבת חלב ISIS פועלת במהירות בעדינות ובשקט ללא צורך במנוע או סוללות.

משאבת החלב הידנית ISIS יכולה לסייע לך להתגבר על בעיות שכיחות כגון גודש או פטמות סדוקות. הסוד טמון בשילוב של כרית עיסוי בעלת פטנט רשום ודיאפרגמה סיליקונית הפועלות יחד לדמות את פעולת היניקה של תינוקך.

על מנת לחקות באופן מלא את פעולת היניקה של התינוק, הותקנה בתוך משפך המשאבה כרית עיסוי רכה בעלת חמישה עלים מעסים. בזמן פעולת השאיבה, מתגמשים עלים אלו ומעסים את אזור טבעת הפטמה, על מנת לסייע בגירוי הזרימה הטבעית של חלב האם ובכך מקלים על פעולת השאיבה.

דיאפרגמת הסיליקון מספקת יניקה אמינה ויוצרת ואקום רציף כי להפיק את החלב מהשד, היניקה מבוקרת על ידי לחץ קל של קצות אצבעותיך על הידית המאפשר התאמה לרמת הנוחיות שלך.דף הבית
אנחנו
שאלות
צור קשר
מפה
מוצרים
מזרונים
מצעים
עגלות

בייבי גוגר
עגלת בייבי גוגר
עגלת סיטי מיני
MIMA
עגלת MIMA

תיקי עגלה
טיולונים
מושבי בטיחות
כסאות אוכל
מנשאים
טרמפולינות/נדנדות
משאבות הנקה
החדר שלי
מיטה
שידה
לול
עריסה
מיטת מעבר
מיטת מטר
מבצעים
המתנות המומלצות
רשימת לידה
רשימת שמות
מועדון הלקוחות
 
רח' המלאכה 12, א.ת. עפולה
טל.
04-640-21-31

 
  Designed by: Anastasia Studio  |  בניית האתר:  אורית גפני
לייבסיטי - בניית אתרים